Menu
Your Cart

American Kennel

Marka: American Kennel Model: PK-255
Özellik:Orta Tarak Tırmık.Evcil Hayvanlarınızın Gevşek Veya Aşırı Tüylerini Kolay Şekilde Almanıza Yardımcı Olur.Kaliteli Sert Metal Kullanarak İmal Edilmiştir.Çelik Uçlar Yuvarlatılmış Deriye Tahrişi Ortadan Kaldırmış Bulunur.Tarama Esnasında Evcil Hayvanınızın Derisini Tariş Etmeden Uygulayınız.Av..
44,50TL
Vergiler Hariç:44,50TL
Marka: American Kennel Model: PK-253
Özellik:Günlük Kullanım İçin İdeal Tarak.Yüksek Kalite Günlük Kullanım İçin Tasarlanmış Ergonomik Sapa Sahiptir.Avuca Tam Oturur.Ahşap Yapısı İle Şık Tasarım Kaliteli Ahşap Ürün.Çift Taraflı Tarak Sayesinde Tüy Yumaklarını Sert Orta Sert Şekilde Toplamanıza Yardımcı Olur...
34,00TL
Vergiler Hariç:34,00TL
Marka: American Kennel Model: PK-256
Özellik:Ahşap Yapısı İle Şık Tasarım Kaliteli Ahşap Ürün.Çift Taraflı Tarak Sayesinde Tüy Yumaklarını Sert Orta Sert Şekilde Toplamanıza Yardımcı Olur...
39,90TL
Vergiler Hariç:39,90TL
Marka: American Kennel Model: PK-258
Sünger Dolgulu Yumuşak Yapıdaki Koltuk Örtüsü İle Kedi Ve Köpekleriniz Çok Rahat Edecek!Birçok Hayvan Severin Ortak Sorunu Olan Kıl Ve Tüy Problemi Bu Ürün İle Ortadan Kalkacak! Koltuk Üzerine Serilerek Kullanılabilen Bu Örtü İle Hem Siz Hem De Evcil Hayvanınız Rahata Kavuşacak. Koltuk Üzerine ..
54,90TL
Vergiler Hariç:54,90TL
Marka: American Kennel Model: PK-251
Özellik:American Kennel Club Çift Taraflı İnce Ve Fırça Uclu Ergonomik Sapa Sahip Evcil Hayvan Tarağı.Topaklaşmış Ve Çok Sık Tüler İçin İdeal Yapıya Ve Uclara Sahip Evcil Hayvan Taragı.Çok Sık Bulunan Tüyleri Açmak İçin Yavaş Hareketlerle İğne Uclu Kısımları Kullanarak Nazikce Evcil Hayvanınızı Tara..
43,00TL
Vergiler Hariç:43,00TL
Marka: American Kennel Model: PK-263
PetZoom Çiftli Mama KabıBoy31 cmEn20 CmYük6 Cm..
26,00TL
Vergiler Hariç:26,00TL
Marka: American Kennel Model: PK-252
Özellik:Ergonomik Yapısı İle Avuç İçine Uygun Yapıya Sahip Tutacak.Kalın Aralıklı Tarak Kısmı İle Çok Karışık Keçeleşmiş Ve Topaklanmış Tüyleri Daha Sonra İnce Kısım İle Daha Az Keçeleşmiş Topaklanmış Yerlerdeki Tüyleri Açabilir Ölü Tüyleri Alabilirsiniz.Deriye Paralel Tutarak Hayvanın Taranma İşlem..
44,50TL
Vergiler Hariç:44,50TL
Marka: American Kennel Model: PK-254
Özellik:Tutacak Kısmı Ergonomik Ve Avuç İçine Uygun İdeallikte Hazırlanmış Olup Bir Çok Denemeden Ve Kontrolden Başarı İle Geçmiştir.Sap Kısmına Uygulanan Silikon Destek İle Evcil Hayvanınızın Tırnaklarını Keserken Avucunuzdan Kaymasını Engeller Sağlıklı Sonuç Almanızı Sağlar.Keskin Ucu İle Sağlıklı..
47,90TL
Vergiler Hariç:47,90TL
Marka: American Kennel Model: PK-259
Pedi Paws Kedi Ve Köpek Tırnak Törpüsü İle Minik Dostlarınız İçin Gereksiz Para Harcamınıza Gerek KalmayacakEvcil Hayvanınızın Tırnaklarını Geleneksel Tırnak Makası Kullanmadan Pedi Paws İle Güvenle Kısaltmanız Artık Çok Kolay.Bunun İçin Veterinerlerde Ek Bir Ücret Ödemeden Yada Evcil Hayvanınıza Ac..
34,90TL
Vergiler Hariç:34,90TL
Marka: American Kennel Model: PK-264
Özellik:Petzoom City Kitty Kedi Tuvaleti 2 Bölümden Oluşmaktadır.Petzoom Kedi Tuvaletinin Kullanımı Hızlı Ve Kolaydır.Kutu İçersinde Kullanıma Hazır Gelmektedir.Yüksek Kaliteli Hammaddeden İmal Edilmiş Kedi Klozeti, Kedilerin Tuvalet Eğitimi İçin En İdeal Ve Kullanımı Kolay Hijyen Bakımında Daha Tem..
38,90TL
Vergiler Hariç:38,90TL
Pet Zoom Kedi Tuvaleti Kapalı Pet Zoom Kedi Tuvaleti Kapalı
En Çok Satanlar
Marka: American Kennel Model: PK-257
Özellik:Amerikan Kennel Clup Kapalı Kedi Tuvaleti Pratik Kapalı Kedi Tuvaleti 3 Parçaya Ayrılabilir Kullanım Dışında Saklaması Kolaydır Ve Çok Yer Kaplamaz Temizlenmesi Kolaydır. Kedilerinizi İçin İdeal Bir Tuvalettir. Kısa Zamanda Alışırlar Ve Devamlı Kullanırlar. Evcil Hayvanınızı Yeni Kapalı Tuva..
59,90TL
Vergiler Hariç:59,90TL
Marka: American Kennel Model: PK-260
Özellik:Pet Zoom Makaralı Köpek Tasması Plastik Gövde Yüksek Kalite Mükemmel TasarımBoyna Takılması İçin Kilit Sistemi.Kolay Takıp Çıkarma Kopçası.Otomatik Makaralı Gezdirme Tasması İle Köpeğinizi Gezdirmek Çok Daha Zevkli Olacak.Gezintiye Çıkaracağınız Hayvanınıza Tek Hamlede Kolay Takma Ve Tek Ham..
39,90TL
Vergiler Hariç:39,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)