Menu
Your Cart

Kama

Marka: Kama Model: PK-346
Özellikler:Özel PVC kaplamalı bisiklet kilidi motorsikletinizi ve bisikletinizi çizmeden kullanım kolaylığı sağlarGövde yapısı sıkı sargı sistemli çelik halatlarla örülüdürŞifre kilitleri çözebilmeniz için, her satın aldığınız şifreli çelik bisiklet kilidi ürün yanında kod numaraları yer almaktadırŞ..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Marka: Kama Model: PK-347
Özellik:40 Parça Lokma Seti Ömür Boyu Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Bir Ürün!Artık Sağdan Soldan Lokma Takımı Aramanıza Gerek Kalmayacak. Her Tamirat İşi İçinUsta Çağırmak Zorunda Kalmayacaksınız. Bu Süper Kalite Full Set İle Tamir Gerektiren İşlerinizi Kendiniz Yapabileceksiniz.Krom Kaplı Çelikten ..
89,00TL
Vergiler Hariç:89,00TL
Marka: Kama Model: PK-348
Özellik:5 5 Second Fix Uv Cam Ahşap Ve Kırık Cam Bölme Metal Plastikten! Tutkal Ve Ortak Yapıştırıcılar Aksine, 5 İkinci Fix Size Sağlayın5 Second Fix Uv YapıştırıcıEn Değer Verdiğiniz Eşyalarınıza Zarar Geldiğinde Üzülmenize Gerek Yok! 5 Second Fix Uv Yapıştırıcıİle İlk Günkü Gibi Yeni Olacakt..
34,90TL
Vergiler Hariç:34,90TL
Basınçlı Avuç İçi Portatif Bahçe Hortumu 18 Metre Basınçlı Avuç İçi Portatif Bahçe Hortumu 18 Metre
En Çok Satanlar
Marka: Kama Model: PK-350
Özellik:Son Derece Pratik Olan Bu Ürün Avuç İçene Sığacak Kadar Küçüktür. İşiniz Bittikten Sonra Arabanızda Evinizde, Bahçenizde Uygun Biryer KaldırabilirsinizBasınçlı Yapısı Sayesinde Arbanızı Bahçenizi YıkayabilirsinizÜrün Özellikleri: Sağlam Çelik Çelik Püskürtme Başlığı18 Metre DirKatlanabi..
59,00TL
Vergiler Hariç:59,00TL
Marka: Kama Model: PK-344
Artık Işığı Açmak Da Kapamak Da Çok Kolay!Uzaktan Kumandası Üzerindeki Düğmeye Basın Açılsın, Basın Kapansın.Yapmanız Gereken Tek Şey Ampülü Normal Bir Duya Yerleştirmek Ve Kullanmaya Başlamak.Elektrik Olduğu Zamanlarda Kendini Otomatik Olarak Şarj Edecek, Elektrik Kesildiğinde Şarjını Kullanacak.Bö..
49,90TL
Vergiler Hariç:49,90TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)